مجموعه گفتگوهای حمید هنرجو  در دست انتشار است
 
 
 
مجموعه گفت‌وگوهای حمید هنرجو، نویسنده و روزنامه‌نگار از سوی انتشارات تجلی مهر

منتشر می‌شود.
 
مجموعه گفت‌وگوهای حمید هنرجو در دست انتشار است
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کامران شرفشاهی مدیر انتشارات تجلی مهر گفت: انتشارات تجلی‌مهر به زودی مجموعه گفت‌وگوهای حمید هنرجو، شاعر، نویسنده و پژوهشگر را در قالب یک کتاب منتشر می‌کند.
 
وی افزود: محتوای کتاب در واقع حاصل 19 نشست و گفت‌وگویی است که حمید هنرجو با دانشجویان در موضوعات مختلفی اعم از ادبی، مذهبی و اجتماعی داشته است.
 
حمید هنرجو در سال 1352 در تهران متولد شد و تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ادبیات فارسی به اتمام رساند. فعالیت‌های او تاکنون شامل نویسندگی، سردبیری برنامه رادیویی، مسوولیت صفحه کودک و نوجوان در دو روزنامه و عضویت در شورای تألیف کتاب‌های درس (سال‌های 80 و 81) است. در حال حاضر نیز در زمینه روزنامه‌نگاری و اطلاع‌رسانی فرهنگی فعال است.
 
از میان آثار او «نماز هواپیما» در سال 79 کتاب سال شناخته شد، «کوچه فرشته‌ها» در سال 78 کتاب سال جنگ شناخته و مورد تقدیر رییس جمهور قرار گرفت و کتاب «لبخند تو رنگ انار است» در سال 1381 به خاطر پرداختن به مضمون انسان‌گرایی در ادبیات کودک در سی و هشتمین دوره کتاب بلونیا تقدیر شد.

از حمید هنرجو پیش‌تر کتاب «کاشکی مال من بود بالت» شامل مجموعه اشعار دفاع مقدس وی از سوی انتشارات تجلی مهر منتشر شده بود که به تازگی به چاپ چهارم رسیده است.   

تاریخ انتشار : شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۶
/ 1 نظر / 50 بازدید
تبادل لینک

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : اموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند[گل][گل][لبخند]