مدیر روابط عمومی جمعیت فرهنگی اجتماعی صبح ملایر خبر داد:
«نذر کتاب، نشر دانایی» در ملایر... 
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۲
 
 
محمود آصفی مدیر روابط عمومی جمعیت «فعالین فرهنگی اجتماعی صبح ملایر» از برگزاری نخستین جشن بزرگ «نذر کتاب، نشر دانایی» با مشارکت ناشران، نویسندگان و شاعران و همین‌طور اقشار مختلف مردم، با هدف غنی سازی کتابخانه‌های مدارس روستایی و کمک فرهنگی به کتابخانه‌های مناطق محروم شهرستان ملایر، خبر داد.
 
جشن بزرگ «نذر کتاب، نشر دانایی» با مشارکت فعالان عرصه کتاب برگزار می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نخستین جشن بزرگ «نذر کتاب، نشر دانایی» توسط «جمعیت فعالین فرهنگی اجتماعی صبح ملایر» برگزار می‌شود. در این حرکت مردم نهاد بیش از 40 ناشر و 30 نویسنده و شاعر و همین‌طور اقشار مختلف مردم با اهدای کتاب این حرکت فرهنگی را همراهی می‌کنند.
 
محمود آصفی مدیر روابط عمومی جمعیت فعالین فرهنگی اجتماعی صبح ملایر با اعلام این خبر افزود: تعداد قابل توجهی از ناشران بخش خصوصی نظیر «کتاب ابرار»، «زیبا»، «تجلی مهر»، «گوهر»، «عروج» و ... با اهدای کتاب‌های خود به دعوت جمعیت پاسخ مثبت داده‌اند؛ همچنین از تعدادی از نویسندگان و شاعران مطرح کشورمان چون استاد حمید سبزواری، حمید هنرجو، عبدالجبار کاکایی، محمد علی گودینی، غلامرضا بکتاش، احمد عربلو، محمد رضا اصلانی و ... کتاب‌هایی با امضای صاحبان اثر به دبیرخانه طرح واصل گردیده است.


 
آصفی با بیان اینکه این حرکت فرهنگی از ابتدای تابستان آغاز شده و تا انتهای آن ادامه دارد، یادآور شد: حق مناطق محروم و کتابخانه‌های روستایی است که از کتاب و فرهنگ والای مطالعه بهره‌مند شوند و بنا داریم تا پایان تابستان، کتاب‌هایی پرشمار و کیفی جمع آوری کرده و طی مراسمی، به کتابخانه‌های مدارس روستایی اهداء کنیم.
 
مدیر روابط عمومی «جمعیت فعالین فرهنگی اجتماعی صبح ملایر» تصریح کرد: این اقدام کاملاً خودجوش و مردمی بوده و با توجه به شعار دولت مبنی بر کاهش تصدی گری از دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی اجرایی شده است و انشاء الله تلاش ما این است که اول مهر، کتاب‌ها به قفسه کتابخانه‌های مدارس روستایی بپیوندد.
 
یادآور می‌شود «جمعیت فعالین فرهنگی اجتماعی صبح ملایر» بیش از پنج سال سابقه فعالیت داشته و پیش از این نیز اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های معارف اسلامی و دینی، اخلاق و کلاس‌های ادبی و هنری در سطح روستاها و بخش‌های تابعه شهرستان ملایر کرده است.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه www.sobhemalayer.ir مراجعه و یا با شماره 09017713006 تماس بگیرند.
 
/ 4 نظر / 44 بازدید
فائزه فرزانه

سلام امیدوارم خوب باشید! ممکنه به وبلاگ من تشریف بیارید و شعرم رو بخونید؟ خیلی دوست دارم نظرتون رو درباره ش بدونم امیدوارم بپسندینش![گل]

فائزه فرزانه

سلام امیدوارم خوب باشید! ممکنه به وبلاگ من تشریف بیارید و شعرم رو بخونید؟ خیلی دوست دارم نظرتون رو درباره ش بدونم امیدوارم بپسندینش![گل]

فائزه فرزانه

سلام خیلی ممنونم از لطفتون درمورد شعرم! خوشحال شدم اقای هنرجو[گل]